in ,

Evden Yemek Satma işi Yaparak Para Kazanma

Fast food zincirleri hayatımızın her alanını kapladı. Tüm avmlerde olduğu gibi caddeler sokaklar hazır gıdalar ile dolu. Sağlıklı ev yemekleri yapan yerler ise yok denecek kadar az. Yeni bir yer açmakta bir o kadar masraflı. Yaşadığımız teknoloji çağını el becerileriniz ile kazanca dönüştürmek mümkün. Nasıl mı? Evden yemek satma işi yaparak. Evden yemek satma işi için öncelikle yaptığınız yiyecek kategorisini belirleyin. Ardından evde yemek yaparak para kazanma ya başayabilirsiniz. Evde yemek yaparak para kazanma için önerilen kategoriler ise şu şekildedir.

Pasta Börek Kek

evden yemek satma

Annelerin ve anne adaylarının iş hayatında olmaları evdeki zamanlarının az olması ve bu zamanı çocuklarıyla geçirmek istemesi nedeniyle onları baby shower, doğum günleri, mevlüt, sünnet gibi özel günlerde sağlıklı, lezzetli ve şık atıştırmalıklar için bir arayışa yönlendirmektedir. Sizinde pasta börek veya kek konusunda el beceriniz varsa kesinlikle değerlendirin. Evde yemek işi yapanlara en çok siparişin pasta ve börekte geldiği bilinmektedir.

Hamur işi Benim İşim Diyorsanız

evden yemek satma işi

Minik minik mantılar, börekler, pizzalar ile aile toplantılarına, arkadaşlar arası günlere düğünlere mevlütlere el yapımı doğal ürünler hazırlayabilirsiniz. Kalabalık özel günlerde insanların en çok sipariş verdiği atışırmalık yiyeceklerdir.

Tencere Fırın Yemekleri

Çorba ve sulu yemekler kategorisinde iyi iseniz yoğun tempolarda çalışan zaman sıkıntısı olan kişiler için yemek yapmaya hazır olun. Bu kişiler dışarıda hazır yemekten bıkmış bir kase ev yapımı çorbaya hasret kalmış kişiler. Yemek alanınız ne olursa olsun öncelikle malzeme kalitesine, hijyene dikkat etmeniz çok önemlidir. Referansınız yemekleriniz ve lezzetidir.

Ev Yemekleri Nasıl Satılır

Sosyal Medya Hesaplarınız ile ilk adımı atpın. Yaptığını örnek yiyecekleri kullandığınız malzemelerin markalarını, ambalajlama ve gönderi teslimat kolaylıkları paylaşın. İsteğe göre yemek siparişi alabileceğinizi, eklemeler yapabileceğinizi ve süreyi mutlaka belirtin. İnsanlar hiç tanımadığı birinden hemen sipariş vermek istemeyebilirler bu nedenle tadım için örnek hazırlayıp gönderebilirseniz sipariş almanıza büyük fayda sağlar. İlk siparişlerinizi teslim ettikten sonra ilerlemeniz ve müşteri bulamak daha kolay olacaktır. Çevrenizdede bu işi yaptığınızı yaymalısınız. Zaman zaman kişilerin düğünleri nişanları veya herhangi bir özel günleri olduğunda yiyecek siparişi vermeleri gerecektir. Bu tür durumlar için aranacak kişi olarak bilinmelisiniz.

Yaptığınız ev yemeklerini satabileceğiniz veya ev yemekleri siparişi verebileceğiniz çok özel bir site olan www.evdekichef.com değerlendirmeniz gereken başka bir e-ticaret platformudur.

Evden yapılan işler konusunda daha fazlası için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evdeki fazla eşyaları satma

Para Kazanma İçin Evdeki Fazla Eşyaları Satmak