in ,

Amigurumi Bebek Yapımı İle Para Kazanma

amigurumi bebek yapımı

Altını ıslatan, ateşlenen, acıkan, makyajlı süslü renk renk çeşit çeşit oyuncaklar. Hepsi de plastik hepside boyalı. Ebeveyler her ne kadar bu oyuncaklardan alsa da günümüzde bilinçli anne babalar doğal, zararsız, el yapımı oyuncak arayışına girip bu oyuncaklara ciddi paralar ödemektedir. Bu nedenle size amigurumi bebek yapımı ile para kazanma dan bahsedeceğiz. Amigurumi bebek yapımı örgü işidir. Eğer örgüyü biliyorsanız işiniz çok basit. Aksi halde önce örgüyü öğrenmeniz gerekecek. Az ve uygun fiyatlı malzeme ile sadece el becerinizle sizde bu işi başarabilirsiniz.

Hangi Amigurumi Bebek Modelleri Yapılabilir

Hayal gücünüz yanısıra internetten de örnek modeller karakterler bularak çocukların sevdiği vazgeçemeyeceği uyku arkadaşları, oyun arkadaşları tasarlayabilirsiniz. Kız çocukları için tasarlayacağınız çizgi film karakterleri hayvan figürleri meyveler yapabilirsiniz. Erkek çocukları için tasarlayacağınız süper kahramanlar, arabalar ve hayvanlar yapabilirsiniz. Bebekler için uyku arkadaşları, emzik süsleri, sevimli hayvanlar sizin için iyi bir başlangıç olacaktır.

Amigurumi Bebek Yapımı Malzemeleri Nelerdir

amigurumi bebek yapımı

Amigurumi yapmaya karar verdiniz. Hangi malzemelere ihtiyacınız olacak gelin birlikte bakalım. Öncelikle farklı kalınlıklarda yün tığları, şişler, farklı renk ve dokularda yün ve diğer iplikler gerekecektir. Bebek, araba ve oyuncakları süslemek için düğme, kurdela, dikmek için ip, ağız göz gibi yerleri tamamlamak için iğne ve diğer aksesuarlar, yapacağınız oyuncağa bağlı cırtlar kumaşlar minyatür malzemelere ihtiyacınız olacak. Dolgu malzemeleri elyaf, pamuk, silikon sünger gibi malzemeler gerekecektir.

Amigurumi Bebek Yapımı Malzemeleri Nereden Temin Edilebilir

amigurumi bebek yapımı nasıl olur

Maalesef ki artık tuhafiyeler her yerde bulunmuyor. Bunun yerine amigurumi malzemelerinizi milyoncu olarak tabir edilen farklı malzemeler satan yerlerden alabileceğiniz gibi, internetten de gerek hobi malzemeleri satan sitelerden gerekse bilinen büyük alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Amigurumi Nerede Satılır

Malzemeleri temin ettiniz. İnternetten örnek maodellerinizi kalıplarınızı aldınız ve başladınız örmeye ilk modeliniz hazır. Sıra geldi emeğinizin karşılığını almaya amigurumi modellerinizi satıp para kazanmaya. Ürünlerinizi öncelikle yakın çevrenizdeki dükkanlarda bebek mağazaları, oyuncakçılar, kırtasiye, milyoncu gibi yerlerde mağaza sahiplerinin belirli bir komisyon karşılığı satabilirsiniz. Günümüz koşullarında en rahat iş ortamı internet. Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak yakın çevrenizi ve arkadaşlarınızı etiketleyerek bu işi başarabilirsiniz. Bunun yanında internetten satış sitelerinden Gittigidiyor, Letgo, Dolap gibi site ve uygulamalardan amigurumi bebek modelleri satışını yapabilirsiniz. Peki bu işten kazancınız ne kadar olacak. Cevabı net olmamakla birlikte yapacağınız modele örgünün kalitesine renk uyumuna ve elbette piyasada bu işi yapan diğer kişilerin ortalama fiyatları sizin kazancınızı belirleyecektir.

Evden iş yapma fikirleri için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

merdiven temizliği

Merdiven Temizliği Yaparak Para Kazanma

Evde Yaşlı Bakımı Yaparak Para Kazanma